Ruhagyűjtés kárpátaljai menekültek részére

Az Úrréti Gyülekezet a Dorkász Szolgálattal és az Árpád Vezér Iskolával együttműködve ruhagyűjtést szervez a Dorkász Szolgálat Befogadóközpontjában élő kárpátaljai menekült családok részére.

Ezen a héten szeretettel várjuk azokat a tiszta és használható állapotban lévő meleg (őszi-téli) gyerek-, férfi és női ruhákat, amiket a télen tudnak használni az ott lakó gyerekek és felnőttek. Mivel mindenféle korú gyermekek élnek ott a családjukkal, ezért bármilyen méretű gyerekruhának hasznát veszik. A felnőttruháknak pedig a velük élő szüleik. Nemcsak ruha, hanem kesztyű, sál, sapka vagy éppen cipő is hasznos lehet. Minden, ami a hideg időben szükséges dolog.

Hétfőtől péntekig délelőttönként a Gyülekezeti Házban 8-13 között, délutánonként pedig az Árpád Vezér Iskolában 13-18 között lehet leadni. Köszönjük előre is a segítséget!