Az Úrréti Gyülekezetben jelenleg 6+1 felnőtt csoport működik:

Felnőtt csoportjainkba a tagok meghívásán keresztül vagy a lelkészeken keresztül tudtok bekapcsolódni.

A csoportok célja, hogy:

• Együtt imádkozzanak.
  • Együtt tanulmányozzák a Isten igéjét.
  • Számon tartsák egymást és megéljék a közösséget.

Csoportjaink

• Kedd este kéthetente – Családos kör – A 18 órától kezdődő csoportba szülők és iskoláskorú gyermekeik járnak főként. A vezetőjük: Arany Barbara. A helyszín Balogh Attila, a csoport technikai vezetőjének otthona.
  • Szerda este – A csoportban vegyes életkorú, többségében fiatal felnőttek vannak. Ők 18:30 órától találkoznak a Gyülekezeti házban. A vezetőjük: Arany Barbara
  • Csütörtökön délelőtt 9.30-11.30 között várjuk a Kismamakörbe a Gyülekezeti házba az édesanyákat a gyerekeikkel együtt. A kört  Győri-Simon Annamária, Kiss-Vásárhelyi Éva és Molnár-Kovács Dorottya vezetik.
  • Csütörtök este – A csütörtök esti csoportba főként az 50-60-as korosztály jár. Ők 17:30 órától találkoznak a Gyülekezeti Házban. A csoportot Kovács Károly és felesége Kovácsné Ember Katalin vezetik.
  • Péntek este – Családos kör – A csoportba főként családos felnőttek tartoznak. Hetente találkoznak 18 órától a Gyülekezeti Házban. A vezető: Szabó László és felesége Szabó Eszter.
  • Péntek este – Ebbe a 18 órától kezdődő körbe főként óvodás és iskolás korú gyermekek szülei tartoznak. A csoportot Szufelják Demeter és felesége Szufelják Beatrix vezetik. A helyszín a Szufelják házaspár otthona.
  • Szombaton délután kéthetente – Családos kör (új) – 15.30-18.00 között találkoznak az óvodás vagy bölcsődés korú gyermekek szülei és gyerekeik. A vezetőjük: Mózes Márk és Mózesné Püski Zsuzsanna. A helyszín a Mózes házaspár otthona.

A felnőttcsoportok mellett van alkalom az ifis korosztály részére is.