Kell-e adakoznom, ha ellátogatok egy Istentiszteletre?
Nem. Örülünk, hogy ellátogatsz közénk. Vendég vagy nálunk. Az istentiszteleti adakozás alapvetően a tagjainknak szól.

Miért van adakozás az Istentiszteleten?

Az adakozás abból a belső meggyőződésből fakad, hogy amink van, azt mi is ajándékba kaptuk Istentől. Éppen ezért nincs megszabva az sem, hogy mennyit illik adakozni. Ezért az adakozás az anyagi lehetőségektől és a belső meggyőződéstől függ.

Hogyan tudok adakozni?

Az adakozásra lehetőség van a kijárat melletti perselyeken keresztül és átutalással is lehet támogatni a gyülekezetet. Számlaszámunk:

Debrecen-Úrréti Református Missziói Egyházközség

10702064-72443251-51100005

Ez már a gyülekezetünk új, saját számlaszáma. Előre is köszönjük az adományokat!

A gyülekezet költségvetéséről

A gyülekezet kifejezett célja, hogy lehetőleg minél hamarabb önfenntartó legyen, azaz saját tagjainak adományaiból tudjuk fenntartani a közösséget.

Jó úton járunk az önállóság felé, de még kapunk külső támogatást (folyamatosan csökkenő mértékben) a Nagyerdei Református Gyülekezettől, a Tiszántúli Református Egyházkerülettől, a Debreceni Egyházmegyétől, és az Amerikai Református Egyház (RCA) néhány gyülekezetétől.

Támogathatom-e a gyülekezetet, ha nem vagyok a tagja?

Természetesen. Nagyon hálásak vagyunk érte. Perselyen keresztül és átulalással tudsz minket támogatni.

A Gyülekezet hivatalos, teljes számlacíme:

Debrecen-Úrréti Református Missziói Egyházközség 4032 Debrecen, Vezér u. 2/d

Adószám: 19292438-1-09