Februári programok az Úrréti Gyülekezetben

A Gyülekezetben sok program vár ránk februárban, amiket már jó most beírni a naptárba.

Idén is csatlakozik a gyülekeztünk az országos Házasság Hete programsorozathoz.

Idén a gyülekezetben két programot szervezünk azért, hogy a házasságokat ápoljuk:

február 9. (péntek) 18 órától – PÁR ÖTLET: Bizonyságtételek – tippek – trükkök – finom falatok házaspároknak

Gyülekező 17:40-tól, program kezdés 18:00-tól.

Miről is szól ez az este? Elhangzik három gyülekezeti házaspár személyes története a saját küzdelmükről és megoldásukról. Ehhez kapcsolódóan lesznek feladatok, amik segítenek a pároknak egymással beszélgetni az adott kérdésről. Ráadásul mindezt egy finom vacsora mellett tehetitek meg.

Az est alatt gyerekfelügyeletet biztosítunk, ha van rá igény.
Jelentkezzetek minél gyorsabban, mert limitáltak a férőhelyek.

NE habozzatok, ha szeretnétek jönni.
RÉSZVÉTELI DÍJ: 2000 Ft regisztrációs díj páronként + a választott étel ára
Adjátok le jelentkezéseteket ezen az űrlapon.

Február 11. (vasárnap) 10 órától Házasság heti Istentisztelet február 11-én:
Az istentisztelet különleges lesz, mert nem egy lelkész, hanem a Péter-Szarka lelkészházaspár szolgál majd. Az Istentiszteleten pedig a zenekarban szolgáló házaspárok fognak zenélni.

Ahogy máskor is, az istentisztelettel párhuzamosan a gyerekeknek is lesz alkalom.

Február 18. (vasárnap) 10 órától ünnepeljük a gyülekezet 6. születésnapját.

Gyere el, hogy együtt emlékezzünk, adjunk hálát és persze lesz torta is. Ha szeretnél, hozhatsz még más édes vagy sós süteményt, rágcsálnivaló vagy üdítőt, de ha nem tudsz hozni, akkor is örülünk, hogy együtt ünnepelhetünk.

Ekkor is lesz gyermekistentisztelet a felnőttekével párhuzamosan.

Az alkalmak helyszíne a Szenci Molnár Albert Református Felsőoktatási Diákotthon, a volt Postás Üdülő nagyterme, a Nagyerdei krt. 66. sz alatt.

Február 23-25 között lesz a Téli Tábor Berekfürdőn, a Megbékélés Házában.
Jelentkezzetek minél hamarabb, hogy biztosan legyen helyetek. Itt is limitált a férőhelyek száma.
Jelentkezni Arany Barbaránál vagy Illésné Gyöngynél tudtok Istentiszteletek előtt, után vagy üzenetben.
A részvételi díj a következőképpen alakul:
A szállás 3 éves kor alatt ingyenes, ha étkezést kértek, akkor 8 000 Ft/fő a 2 napra.
Szállás és étkezés 3 és 18 év között (illetve érvényes diákigazolvánnyal) 18 000 Ft fő a 2 napra.
A felnőtteknek 28 000 Ft fő a 2 napra IFA-val együtt.
A tábor programjával később jelentkezünk majd, ami pénteken vacsorával kezdődik és vasárnap egy késői ebéddel ér véget.

Istentisztelet 25-én is lesz Debrecenben azoknak, akik nem mennek el a táborba.

Minden programunkra szeretettel várunk!t
Ha bármi kérdésedre lenne, keresd bátran Arany Barbarát vagy Illésné Gyöngyöt!