2022. őszétől már két csoportba várjuk a fiatalokat.

Az első csoport főként 15-18 évesekből álló csoport hetente találkozik a Gyülekezeti házban azzal a céllal, hogy együtt tanulmányozzák a Bibliát és beszélgessenek az élet nagy kérdéseiről. A csoport nyitott, bárkit szívesen látunk.

A gyülekezet ificsoportja az Exodus ifjúsági szervezettel működik együtt.

Éleritmusunk:

• Szeptember – november – Ifiórák
  • Téli gyülekezeti tábor
  • Január – május – felkészülés a nyári missziói táborra
  • Július – Nyári missziói tábor
  • Nyári gyülekezeti tábor

Az ificsoport vezetője Nagy Bettina (teológus hallgató, jelenleg exmisszus-gyakornok) és Zékán Mihály.

A második, most (2022 októberében) induló ifjúsági csoportunkba elsősorban a 7-8. osztályba járó fiatalokat várjuk. Ők vasárnaponként 17 órától találkoznak a Gyülekezeti Házban másfél órára. A találkozásokon jut idő a hitbeli és más kérdésekre, de a játékra és éneklésre is.

Aki szeretne, még csatlakozhat hozzájuk.

A csoport vezetői Lőrincz Johanna és Kocs Sándor (teológus hallgatók).

Gyülekezetünkben a konfirmációra akkor van lehetőség, ha a fiatalok legalább egy évig járnak az ifiórákra. Ezután, ha megérik bennük a döntés, hogy szeretnének konfirmálni, akkor erre az ifi mellett együtt készülünk tovább. Így konfirmáltak az első csoportból többen 2022. pünkösdjén.