Céladakozás a Gyülekezeti Ház Beszélgető Sarkára

Céladakozást hirdetünk meg, hogy a Gyülekezeti Ház nagytermét otthonosabbá tegyük.
A Gyülekezeti Házban egyre több alkalmat tartunk: több házi csoport ott találkozik, a kismamakör, az ifi és a férfi reggeli és női kör helyszíne is a nagyterem. Úgy gondoltuk, hogy fontos lenne, hogy egy családiasabb légkört alakítsunk ki, hogy még jobban otthon érezhessük magunkat. Ahogy a látványterven láthatjátok, a nagy terem felét szeretnénk átalakítani.
Ehhez kérnénk a gyülekezet, a te segítségedet. A tervek alapján ez a beruházás 600.000 forintba fog kerülni. Ezt szeretnénk a gyülekezeti tagjaink céladományaiból finanszírozni.
Az adományaitokat elhelyezhetitek istentisztelet után az ezzel a felirattal ellátott perselybe vagy át is utalhatjátok az összeget, amivel támogatni szeretnétek a terv megvalósulását.
Átutalás esetén kérjük, hogy az átutalás megjegyzés rovatában tüntessük fel, hogy „BESZÉLGETŐ SAROK”. Így elkülönítve tudjuk kezelni a céladományokat. Minden gyülekezeti tagunk támogatását köszönjük.

A Gyülekezet bankszámlaszáma: 10702064-72443251-51100005

Köszönjük Kovács-Szécsi Dóra munkáját a tervezésben és előkészítésben!