Decemberi programok a Gyülekezetben

Idén és változatos, sok program vár ránk decemberben a Gyülekezetben.

December 3-án a 10 órakor kezdődő istentiszteleten Pintér Béla fog vezetni minket a dalaival, hogy ezáltal is minél jobban megérthessük az advent üzenetét.
Az istentisztelettel párhuzamosan gyerekfelügyeletet biztosítunk.
Utána a Szellőrózsa Integrált Szociális Intézmény lakói érkeznek hozzánk az általuk készített alkotásokkal, amiket meg lehet vásárolni.

Elindul a Gyülekezet szokásos adventi vására is. Ezúttal a hangosítás fejlesztésére használjuk fel a befolyt összeget.

Ezzel párhuzamosan adventi koszorúkészítés lesz. A hozzávalókat önköltségi áron ott meg lehet vásárolni.

Bíztatunk mindenkit, hogy ne egyedül jöjjön, hanem hívja el az ismerőseit, barátait, családtagjait is erre az alkalomra.

December 17-én a 10 órakor kezdődő istentiszteleten lesz az idei ifjúsági konfirmáció. A tavaly ősz óta készülődő fiatalok ezen az alkalmon megosztjuk velünk, hogy miért döntöttek a konfirmáció mellett és mit jelent az a számukra. Legyünk minél többen a tanúi ennek az ünnepnek!

December 24-én 16 órakor kezdődik a karácsonyesti istentisztelet.

December 25-én 10 órától úrvacsorás istentisztelettel ünnepeljük meg Jézus születését.

December 31-én 10 órától óévbúcsúztató istentiszteletet tartunk. A korábbi évekkel ellentétben, mivel idén vasárnapra esik szilveszter, nem szervezünk külön online alkalmat, hanem az istentiszteletre várunk mindenkit.

Az alkalmak helyszíne a Szenci Molnár Albert Református Felsőoktatási Kollégium, a volt Postás Üdülő, a Nagyerdei krt.  66. alatt.