Új ifjúsági/konfirmációs csoport indul a Gyülekezetben

Új ifjúsági/konfirmációs csoport indul a Gyülekezetben.

A kamaszkorra jellemző módon az ekkora gyerekek sorra teszik fel a számukra fontos kérdéseket. Ehhez kapcsolódóan jó ilyenkor átbeszélni a keresztyénség alapvető kérdéseit is. Ennek a klasszikus formája a református gyülekezetekben a konfirmáció.

Számukra idén indít egy új csoportot az Úrréti Református Gyülekezet, ahova szeretettel várjuk az érdeklődő 7-8. osztályos gyerekeket, akár meg vannak keresztelve, akár nem. A konfirmációs felkészítés a gyülekezetünkben két évig tart, így a tervek szerint 2024 pünkösdjén konfirmálhatnak a most induló csoport tagjai közül azok, akik szeretnének.

A csoport most van alakulóban, bátran lehet hozzá még csatlakozni.

Az október 2-án (vasárnap) 10 órától kezdődő istentiszteletre, az Árpád Vezér Iskolába várjuk azokat, akik érdeklődnek eziránt.

Október 9-étől, vasárnap 17 órától indulnak a heti rendszerességű alkalmak

Helyszín: Gyülekezeti Ház, a Vezér u. 2/d (az Éva Patika mellett).

Szeretettel várunk minden érdeklődőt diákot.

Személyes kérdéseikkel keressék bátran Püski Dániel református lelkészt a 30-616-1146-os számon vagy az urretigyulekezet@gmail.com emailcímen.