Kék vödör adománygyűjtés

A Gyülekezetünk idén is bekapcsolódik a Dorkász Szolgálat Kék vödör nevű élelmiszeradománygyűjtő akciójába.
A programról itt lehet részletesebben olvasni.

Debrecen környéki rászoruló időseket és családokat támogatnak a befolyt adományokból, illetve a Dorkász Szolgálat Befogadó Központként is működik, ahol kárpátaljai menekült családok laknak.

Adakozni kétféle módon lehet:

• A gyülekezetünkben van 30 vödör, amit el lehet vinni vagy éppen az odahozott adományokkal is meg lehet tölteni. Ebbe száraz tésztát, édességeket, konzerveket, cukrot, rizst vagy olajat lehet vásárolni.
  • Lehet online is adakozni a Kék Vödör Webshopban. Itt nemcsak teljesen lehet megtölteni a vödröt, hanem akár egy kisebb adománnyal is támogatni a kezdeményezést.

FONTOS: Az akció 2022. december 16-áig tart, hogy legkésőbb karácsony előtt mindenkihez eljuthasson a segítség.