Új szolgálat indult a Gyülekezetben

Májusban új szolgálat indult a Gyülekezetben. Már több mint egy éve a nagyobb ünnepek alkalmával meglátogattuk a Gyülekezeti házunk szomszédságában lévő Debreceni Szociális Szolgáltató Központban élő nagykorú, fogyatékkal élő fiatalokat. Azt gondoljuk, hogy jó lehetőség azok között lenni, akiket ritkán vagy szinte soha nem tudnak meglátogatni a családtagjaik.

Ezentúl kéthetente szeretnénk a lakásotthon részben élő fiatalokkal együtt énekelni, bibliai történetekkel Istenről tanulni és beszélgetni. Ez egy-egy alkalommal kb. 45 perc együttlétet jelent. Az első alkalommal is nagy örömmel vártak minket és már izgatottan készülnek arra, hogy a tervek szerint a Mennybemenetel ünnepén együtt éneklünk majd a Békás tó partján, ahogy tavaly is tettünk.

Ha szeretnél csatlakozni ehhez a szolgálathoz, hogy akár rendszeresen (kéthetente vagy havonta egyszer) velünk tarts, akkor keresd a lelkészeket ebben az ügyben!