Gyülekezeti nyári tábor Salgóbányán

Nagy örömmel adjuk tudtul, hogy idén is megszervezhetjük a nyári tábort és reméljük, hogy minél többen együtt lehetünk.

A tábor részletei:
– 2023. július 5-9 között Salgóbányán (Salgótarján fölött), gyönyörű erdei környezetben, a Medves Hotelben rendezzük meg az idei gyülekezeti tábort.
A tábor július 5-én 16 órakor kezdődik és 9-én 13.30-kor az ebéddel ér véget
– Hotelszintű ellátást kapunk, napi háromszori étkezéssel, 2-4 ágyas, saját fürdőszobás szobákban.
Szintenként egy kisméretű hűtő áll rendelkezésre, ami elsősorban a gyerekek étkezésére és a  gyógyszerek tárolására alkalmas.
Hajszárítót és törölközőt hozni kell, ágyneműt nem.
– Június 15-éig kérjük a jelentkezőket, hogy fejenként 15 000 Ft előleget fizessenek be.
A jelentkezés az előleg befizetésével válik véglegessé.
A tábordíj többi részét, június 30-ig készpénzben, illetve a helyszínen SZÉP-kártyával lehet  rendezni, de az előleget mindenkitől készpénzben várjuk.
– Fontos, hogy a speciális étkezési igényét mindenki, már a tábori jelentkezésnél jelezze. A hotel szinte minden speciális igényt vállalni tud.
– Az utazást autókkal oldjuk meg. A jelentkezéskor kell jelezni, hogy kik tudnak magukkal vinni még plusz embert és ki az, akinek segítségre van szüksége az odautazásban.
– A korábbi évek gyakorlatához hasonlóan szeretnénk, ha minél többen részt tudnának venni a táborban. Akiknek szükségük van valamilyen anyagi segítségre, azok jelezzék nekünk, és ugyanúgy azt is, ha valaki pedig szeretné támogatni a tábori résztvevőket.
Részvételi díj:
3-14 év között 50 000 Ft/fő szállással és teljes étkezéssel
14 év felett 60 000 Ft/fő
18 év felett 60 000 Ft/fő + IFA
0-3 év között a részvételi díj attól függ, hogy külön ágyban alszik-e a gyerek és milyen étkezést igényel.
Saját kiságy étkezés nélkül 0 Ft, hotelágy étkezéssel 50 000 Ft/fő.

Arra kérünk, hogy ha érdekel a tábor és szeretnél részt venni rajta, akkor keresd meg a gyülekezet lelkészeit.
Akkor is, ha még nem vagy biztos a részvételedben, csak gondolkozol rajta és vannak kérdéseid.
Az elérhetőségeinket a honlapon megtalálod.

Szeretettel várunk!

Püski Dániel és Arany Barbara lelkészek