Közelgő gyülekezeti programjaink

1. Hogyan beszéljek a hitemről?
Műhely a személyes misszió lehetőségeiről és kérdéseiről

2022. május 21. 9-14,30 Gyülekezeti ház 3×1,5 óra
Résztvevők száma 4-10 fő
Hogyan beszéljek a hitemről szavakkal és cselekedetekkel a hétköznapi életemben?
Interaktív műhelymunka helyzetgyakorlatokkal, közös gondolkodással, praktikus tippekkel, jó gyakorlatokkal.
Kapcsolatépítés? Hogyan hozhatom be természetes módon a hit/spiritualitás kérdését? Hogyan tudok jól érvelni az evangélium igazsága mellett?
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. JELENTKEZNI AZ ALÁBBI GOOGLEFORMS-on keresztül lehet!
Semmilyen előzetes ismeret vagy képzettség nem szükséges a részvételhez.

2. Május 26-án csütörtökön, szabadtéri dicsőítés lesz a Mennybemenetel napján  a Békás-tóná!
Találkozzunk 17.15-kor Békás-tónál, a Szabadtéri színpad bejáratánál vagy pedig 17.30-kor a Színház háta mögötti mezőn!
Az alkalom egy kb 45-50 perces éneklésből és igeolvasásból fog állni. Az énekeket majd elektronikus formában juttatjuk el hozzátok.
Hívjatok másokat is és jelezzetek vissza a Facebook-eseménynél, hogy lássuk, hogy hány emberre számíthatunk.

3. Május 29-én vasárnap, 10 órától ünnepeljük az első ifjúsági konfirmációt a gyülekezetben. Szeretettel várunk mindenkit!

4. Június 5-én vasárnap 10 órától úrvacsorás istentisztelettel ünnepeljük pünkösdöt.
Ezen az istentiszteleten vesznek először úrvacsorát a frissen konfirmált fiataljaink.
Másnap, hétfőn nem tartunk istentiszteletet a gyülekezetben.

5. Gyülekezeti nyári tábor – augusztus 17-21. Salgóbánya
2022. augusztus 17-21 között Salgóbányán (Salgótarján fölött), gyönyörű erdei környezetben, a Medves Hotelben rendezzük meg az idei gyülekezeti tábort.
A tábor aug. 17-én 16 órakor kezdődik és 21-én 13.30-kor az ebéddel ér véget
Hotelszintű ellátást kapunk, napi háromszori étkezéssel, 2-4 ágyas, saját fürdőszobás szobákban.
Szintenként egy kisméretű hűtő áll rendelkezésre, ami elsősorban a gyerekek étkezésére és a  gyógyszerek tárolására alkalmas.
Hajszárítót hozni kell.
Jelentkezni Krizsán Lauránál lehet. (krizsanlaura@gmail.com ill. 30-4673320
Június 15-éig kérjük a jelentkezőket, hogy fejenként 15 000 Ft előleget fizessenek be készpénzben
A tábordíj többi részét, augusztus 10-ig készpénzben, illetve a helyszínen SZÉP-kártyával lehet  rendezni, de az előleget mindenkitől készpénzben várjuk.
Fontos, hogy a speciális étkezési igényét mindenki, már a tábori jelentkezésnél jelezze. A hotel szinte minden speciális igényt vállalni tud.
Az utazást autókkal oldjuk meg. A jelentkezéskor kell jelezni, hogy kik tudnak magukkal vinni még plusz embert és ki az, akinek segítségre van szüksége az odautazásban.
A korábbi évek gyakorlatához hasonlóan szeretnénk, ha minél többen részt tudnának venni a táborban. Akiknek szükségük van valamilyen segítségre, azok jelezzék nekünk, és ugyanúgy azt is, ha valaki pedig szeretné támogatni a tábori résztvevőket.
A részvételi díj szállással és teljes étkezéssel 3-14 év között 38 000 Ft/fő, 14 év felett pedig 45 000 Ft/fő.
18 év felett 200 Ft fő/éj idegenforgalmi adót is kell fizetni.
0-3 év között a részvételi díj attól függ, hogy külön ágyban alszik-e a gyerek és milyen étkezést igényel. Saját kiságy étkezés nélkül 0 Ft, hotelágy étkezés nélkül 24 000 Ft hotelágy étkezésssel 38 000 Ft.

6. Istentiszteletek nyáron
Minden vasárnap 10 órától, egész nyáron megtartjuk az istentiszteleteket az Árpád Vezér Iskolában.