Helyszínváltozás – Istentiszteletek az Egyetemi Templomban

2021. december 5-től az istentiszteleti alkalmainkat az Egyetemi Templomban fogjuk tartani ideiglenesen.
A költözés oka, hogy egy miniszteri rendelet alapján az iskolákba csak védettségi igazolvánnyal rendelkezők léphetnek be. Bár a gyülekezetünk 90%-a be van oltva, mégsem szeretnék kizárni a gyülekezeti közösségből azokat, akiknek nincs védettségi igazolványuk. Mindenkit szívesen látunk ezentúl is.
Amint lehetséges, szeretnénk visszatérni az Árpád Vezér Iskolába.
A sorompón kívül ingyenes a parkolás az Egyetemi Templom előtt vasárnaponként.
Az istentisztelettel párhuzamosan továbbra is tartunk külön alkalmat a gyerekeknek.
Adventi és karácsonyi alkalmaink:
dec. 5. 10 óra – Istentisztelet
dec. 12. 10 óra – Istentisztelet
dec. 19. 10 óra – Istentisztelet
dec. 24. 16 óra – Egyetemi Templom
dec. 25. 10 óra – Egyetemi Templom
dec. 26. 10 óra – Egyetemi Templom
A jó hír, hogy az Egyetemi Templom mérete lehetővé teszi, hogy egymástól távolságot tartva tudjunk jelen lenni.
Egyházunk elnöksége támogatja a védőoltás felvételét, de senkire sem szeretné rákényszeríteni azt és nem köti az istentiszteleti részvételt a védettségi igazolványhoz.