Az igaz(i) ember – igehirdetéssorozat a Római levél alapján

Fedezd fel te is!
A mai ember kérdése: Hogyan lehetek igaz(i) ember?

A válasz: Jézus! Ahogy 500 éve arra a kérdésre: Hogyan találok egy kegyelmes Istent? (Luther) is ez volt a megoldás. Mert csak azáltal lehetsz te is igazi ember, ha a kegyelmes Istennel találkozol.
Fedezd fel te is velünk együtt a válaszokat a Római levélen keresztül az Úrréti Gyülekezet nyilvános vasárnapi istentiszteletein.
2024. szeptember 29 – november 24. között minden vasárnap 10 órakor találkozzunk a Nagyerdei körút 66. alatt a Szenci Molnár Albert Református Felsőoktatási Kollégium, a régi Postás üdülő nagytermében.
Parkolni az udvarban tudsz ingyen.

Gyermekistentiszteletet tartunk párhuzamosan a felnőtt alkalommal, így a családoddal együtt is el tudsz jönni.

A témák:

szeptember 29. – Róma 1,16-17

október 6. – Róma 1,18-21

október 13. – Róma 2

október 20. – Róma 2-3

október 27. – Róma 3,9-31

november 3. – Róma 4

november 10. – Róma 5

november 17. – Róma 6

november 24. – Róma 7

Ha nem tudsz eljönni, akkor az istentiszteletet aznap délutántól a Gyülekezet Facebook oldalán hallgathatod meg.