Lelkészek:

Püski Dániel
puski.daniel@gmail.com

2017 ősze óta vagyok a gyülekezet alapító lelkésze. Előtte 11 évig a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet vezető lelkészeként szolgáltam.

Feleségem Éva, a Dóczy Református Gimnáziumban tanít. Három gyermekünk van, akik 14, 11  és 9 évesek.

Nekem a munkám a hobbim is. Szeretek a gyülekezet körüli dolgokkal foglalkozni, de érdekel a missziológia és gyülekezetépítés témája is.

Szabadidőmben utazni és olvasni szeretek leginkább.

Arany Barbara
zahabnun@gmail.com

2019 augusztusa óta vagyok a gyülekezet lelkésze. 2 évig Túrkevén iskolalelkészként, illetve 9 évig a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet lelkészeként szolgáltam.

Szeretek emberekkel beszélgetni és hallgatni őket, ezért fontos nekem a lelkigondozás területe. Áldásnak tartom, hogy a munkám részeként a fiatalabb korosztálynak is átadhatom Isten örömüzenetét.

Szabadidőmben sütni-főzni, olvasni és néha írni szoktam.

Presbiterek:

dr. Berényi Sándor, gondnok

A civil életben egy országos kereskedelmi vállalkozás ügyvezetőjeként dolgozom. Négy fiú gyermekem van. Családommal rendszeresen részt veszünk a gyülekezet alkalmain, eseményein. Feleségemmel, Melindával igyekszünk részt vállalni a szolgálatokban. Az Istennel járás több, mint 15 éve határozza meg életemet. Fontos számomra a hálaadás Istennek, hiszen nem magától értetődő mindaz, amit már eddig is kaptunk az életben és ami körülvesz bennünket. Meghatározónak tartom a tenni akarást, hogy az Istentől kapott talentumaink szerint tudjuk építeni gyülekezetünk közösségét, ahol egymással, Isten jelenlétében, életigenlő módon meg tudjuk élni a Krisztusban nyert reménységet.

dr. Illésné Kovács Anna Gyöngy

Kiss Ábel Lukács